Torento Yatak Odası Takımları
Florya  Yatak Odası
Medcezir Hediyeli Yatak Odası
Albengo Yatak Odası

  Değerli müşterimiz, Kargılı mobilya yatak odası takımlarında en iyi ürünü en iyi fiyata almanız için çalışan özel bir ekip olduğunu biliyor musunuz? Kargılı mobilya panel mobilya ürün gamı her türden, tarzdan ve fiyattan ürünü barındırmaktadır. Yatak odası kategorimizde, Modern, Avangarde, Country ve Klasik yatak odaları mevcuttur. Tüm ürün gruplarımızı yazımızın altında, kaçar adet ürün olduğu şeklinde görebilirsiniz.

  Parça Parça Alışveriş: Kargılı mobilya yatak odası takımlarında, ürünleri önceden belirlenmiş gruplar gibi takım halinde almak zorunda değilsiniz. Kargılı mobilya yatak odası takımları kategorisinde yer alan modellerde, ürünlerin parça seçeneklerinden dilerseniz sadece bir tanesini yada bir kaç tanesini ayrı ayrı sipariş verebilisiniz. Müşterilerimize sunduğumuz bu kolaylık sayesinde odanıza sığmayacak yada gerek duymadığınız bir parçayı almak zorunda kalmıyorsunuz.

  2 Yıl Tam Garanti: Kargılı mobilyadan tüm aldığınız ürünlerde olduğu gibi Yatak odası takımlarında da üretim hatalarına karşın, ürün teslimi ile birlikte başlayan 2 yıl tam üretici garantisi vardır. Ayrıca sizlere sunduğumuz mobilya sigortası hizmetinden yararlanıyorsanız, ürünlerinizde 1 yıl üretici veya kullanıcı hatası ayrımı olmadan tadilat hizmeti verilir, mobilya sigortası hakkında detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.

  Bize Danışın: Kargılı mobilyada beğendiğiniz Yatak odası takımı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, bize mesai saatleri içerisinde 0850 224 6300 numaralı müşteri destek hattımızdan arayabilir veya BURAYA tıklayarak Canlı Destek hattımızdan yazışarak sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca BURAYA tıklayarak 7/24 bize mesaj atabilir, müşteri temsilcilerimizin size telefonla ulaşması için çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.