Panotte Köşe Takımı
Febraro Köşe Takımı
Atlantik Köşe Takımı
Pegasus Köşe Takımı
Blue Köşe Takımı

  Değerli müşterimiz, Kargılı mobilya köşe takımları, dar yaşam alanına sahip evlerde kullanabileceğiniz, dilerseniz kendi verdiğiniz ölçülerde özel olarak yaptırabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Onlarca köşe koluk takımı modelimiz arasında sınırsız renk ve kumaş seçeneği ve ürüne özel kumaş kartelasından dilediğiniz rengi seçebilme imkanı sunuyoruz. Kargılı mobilya ile evinizden çıkmadan, ekonomik fiyatlar ve özel tasarım ürünler ile evleriniz dizayn etme rahatlığını yaşabilirsiniz.

  Özel Ölçü Köşe Takımı: Yeni yaşam alanlarının ve evlerin en büyük sorunu küçük metrekareli oluşlarıdır. Kargılı mobilya, küçülen odalarda çoğu zaman varolan eşyalarınıza uygun ölçülerde mobilya bulma zorluğunu ortadan kaldırıyor. Köşe takımı modellerimizde tüm ürünlerde %15 fiyat farkı ile dilediğiniz ölçüde köşe koltuk takımı yaptırabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar, renk ve kumaş seçenekleri ile köşe takımı ihtiyacınız için opsiyonel çözümler Kargılı'da.

  2 Yıl Tam Garanti: Kargılı mobilya oturma grubu ürünlerinden Köşe takımları ve köşe takımı pufları, diğer tüm oturma grubu ürünlerinde olduğu gibi üretim hatalarına karşın, ürün teslimi ile birlikte başlayan 2 yıl tam üretici garantisi vardır. Ayrıca sizlere sunduğumuz mobilya sigortası hizmetinden yararlanıyorsanız, ürünlerinizde 1 yıl üretici veya kullanıcı hatası ayrımı olmadan tadilat hizmeti verilir, mobilya sigortası hakkında detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.

  Bize Danışın: Kargılı mobilya Köşe takımları ve Köşe koltuk takımları hakkında kafanıza takılan tüm sorular için bizi mesai saatleri içerisinde 0850 224 6300 numaralı müşteri destek hattımızdan arayabilir veya BURAYA tıklayarak Canlı Destek hattımızdan yazışarak sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca BURAYA tıklayarak 7/24 bize mesaj atabilir, müşteri temsilcilerimizin size telefonla ulaşması için çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.