Değerli müşterimiz, Kargılı mobilya panel mobilya ürünlerinde, Yatak odası, Yemek odası ve Tv üniteleri modelleri bulunmaktadır. Tüm bu ürün gruplarının altında güncel ev tasarım modasına uygun olarak Modern, Avangarde, Klasik ve Country mobilya modellerini ayrı ayrı görülebilmektedir. Bu bölümde tüm Mobilya modellerini kolay ve anlaşılır bir şekilde detaylarıyla inceleyebilir, mobilya fiyatlarını öğrenebilir, dilerseniz canlı destek alabilir ve Türkiye'nin her yerinden evinizin rahatlığında sipariş verebilirsiniz.

 Ücretsiz Nakliye ve Montaj Hizmeti: Kargılı mobilya tüm mobilya modellerinde Türkiye'nin her yerinden verdiğiniz siparişlerinizde, bölge ve şehirlere göre belirlenmiş alışveriş toplam tutarları üzerinde alışverişler ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti alabilirsiniz. Kargılı mobilya ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için, nakliye ve montaj hizmeti sayfamızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

  2 Yıl Tam Garanti: Kargılı mobilyadan aldığınız yada alacağınız tüm mobilya modellerinde ve aksesuarlarda, üretimden kaynaklanan tüm kusur ve hatalara karşı 2 yıl süre ile üretici firma garantisi altındadır. Panel mobiyla grubu veya Oturma grubu ürünlerinde üretimden kaynaklanacak tüm hatalara karşı koruma altındasınız. Ayrıca, sizlere sunduğumuz mobilya sigortası hizmetinden yararlanıyor- sanız, 1 yıl boyunca tüm üretim veya kullanıcı hataları fark etmeden ürünlerinizin tadilatı veya yenilemesi yapılır. Mobilya sigortası hakkında detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.

  Bize Danışın: Kargılı mobilya uzman müşteri temsilcileri evinizin rahatlığında online mobilya alışveriş taleplerinizde sizlere yardımcı olmak için bekliyor. Tüm sorular için bizi mesai saatleri içerisinde 0850 224 6300 numaralı müşteri destek hattımızdan arayabilir veya BURAYA tıklayarak Canlı Destek hattımızdan yazışarak sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca BURAYA tıklayarak 7/24 bize mesaj atabilir, müşteri temsilcilerimizin size telefonla ulaşması için çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.

Avangarde Düğün Paketi
Düğün paketi modelleri, düğün paketleri, Kargılı düğün paketleri
Ürün Fiyatı:
13.725,00 TL
Havale indirimi : 12.627,00 TL
Ultra Mobilya Paket 1
Bu avantajlı ultra mobilya paketini kaçırmayın. Kalitesi ve sağlamlığı ile vazgeçilmez ürünlerden oluşan bu paketi detaylı olarak incelemek için tıklayınız.
Ürün Fiyatı:
6.156,00 TL
Havale indirimi : 5.540,40 TL
Ultra Mobilya Paket 2
Ultra paket 2 ile evinizi yenileyin. Bu fiyata bu kalite kaçmaz.
Ürün Fiyatı:
6.200,00 TL
Havale indirimi : 5.580,00 TL
Ultra Mobilya Paket 3
Bu mobilya paketi hem evinize, hem de cebinize iyi gelecek.
Ürün Fiyatı:
10.212,00 TL
Havale indirimi : 9.190,80 TL
Ultra Mobilya Paket 4
Ultra mobilya paketinin 4. grubu olan bu pakette hayallerinize kavuşacaksınız.
Ürün Fiyatı:
7.167,00 TL
Havale indirimi : 6.450,30 TL
Ultra Mobilya Paket 5
Bu mobilya paketi ile evinizin havası değişecek. Hemen tıklayın.
Ürün Fiyatı:
11.056,00 TL
Havale indirimi : 9.950,40 TL
Süper Eko Düğün Paketi
En uygun düğün paketi. Baktıran değil aldıran paket kampanyası ile, Yatak odası takımı, Yemek odası takımı ve 3 Parçadan oluşan koltuk takımı kampanyamız başlad
Ürün Fiyatı:
3.990,00 TL
Havale indirimi : 3.670,80 TL
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.