Carlo Koltuk Takımı
Comado Koltuk Takımı
Sungate Koltuk Takımı
Valeron Koltuk Takımı
Zegna Koltuk Takımı

  Değerli müşterimiz, Size Koltuk takımı kategorimiz hakkında samimi bilgiler verelim istedik. Kargılı mobilya koltukları her tarza ve her bütçeye uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Kaliteli ve Uygun fiyatlı Koltuk takımları modellerimizde, modern, avangarde, klasik ve country modeller mevcut olup, yataklı ve yataksız koltuk takımı seçeneklerimizde bu modellerin içerisinde yer almaktadır. Koltuk grubumuzun alt kategorilerini yazımızın hemen altındaki seçeneklerde kaçar adet koltuk modeli bulunduğuyla birlikte görebilir, tarzına göre kolayca seçim yapabilirsiniz.

  Kumaş ve Renk Seçenekleri: Koltuk takımı modellerimizin görsellerde görünen renk ve kumaşları mağazalarımızda bulunan teşhir renkleridir. Tüm koltuk takımlarımızında o takıma özel bir kumaş kartelası belirlenmiştir. Bu kumaş kartelasında koltuk takımınıza ücretsiz uygulaya bileceğimiz renk seçenekleri mevcuttur, kumaş kartelasından dilediğiniz renkleri seçerek ücretsiz olarak hayalinizdeki koltuk takımı kombinasyonunu oluşturabilirsiniz. Ürünün kumaş kartelası dışına çıkılmak istendiğinde, kumaş tipine göre fiyat farkları çıkabilmektedir, müşteri temsilcilerimiz sizi bu konuda bilgilendireceklerdir.

  2 Yıl Tam Garanti: Kargılı mobilyadan tüm aldığınız ürünlerde olduğu gibi koltuk takımlarında da üretim hatalarına karşın, ürün teslimi ile birlikte başlayan 2 yıl tam üretici garantisi vardır. Ayrıca sizlere sunduğumuz mobilya sigortası hizmetinden yararlanıyorsanız, ürünlerinizde 1 yıl üretici veya kullanıcı hatası ayrımı olmadan tadilat hizmeti verilir, mobilya sigortası hakkında detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.

  Bize Danışın: Kargılı mobilyada beğendiğiniz koltuk takımı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, bize mesai saatleri içerisinde 0850 224 6300 numaralı müşteri destek hattımızdan arayabilir veya BURAYA tıklayarak Canlı Destek hattımızdan yazışarak sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca BURAYA tıklayarak 7/24 bize mesaj atabilir, müşteri temsilcilerimizin size telefonla ulaşması için çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.


IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.